Довжина прямокутника 40 см що становить 20% ширини.Обчісліт периметре та площу прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Довжина - 40 см

Ширина - 200 см

P = (200+40)×2=240×2=480 см

S =200 × 40 = 8000 см²