Два автомобілі рухаються назустріч один одному. Швидкість першого автомобіля 90 км/год,а швидкість

другого становить 8/9 швидкості перешого, Через скільки годин автомобілі зустрінуться, якщо зараз мж ними 544 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Султанов Рауан.
Ответ:
3,2 часа
Пошаговое объяснение
1. 90 • 8/9 = 80 (км/ч) - скорость второго автомобиля
2. 90 + 80 = 170 (км/ч) - скорость сближения
3. 544 : 170 = 3,2 (ч) - время, которое пройдет до встречи