Знайдіть 1% від 80 грн срочно пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Щигорев Владимир.

Дано

100 грн - 1 грн(1%)

80 грн - ?грн(1%)

Щоб дізнатися 1% від 80 потрібно 80грн відняти 99%

80 - 78,2(99%)= 0,8 (1% від 80 грн)

Щоб перевірити чи правильна відповідь, помножте 1%(в нашому випадку це 0,8) на 100

0,8 * 100 = 80

Відповідь: 0,8 (це 1% від 80 грн)