На пасіці за літо викачати 300 л меду 1/6 акацієвого 1/5 липового, а решта гречаного скільки літрів

гречаного меду викачати на пасіці Пожалуйста напишите и умову и розв'язання пж

Ответы на вопрос

Отвечает Мудрых Полина.

Ответ:300/6=50л - акацієвого

300/5=60л - липового

50+60=110л акацієвого и липового

300-110=190л гречаного

Пошаговое объяснение:

постави корону пж, тип кращий відповідь:)