3 2) Група виконавців записала музичний диск, який випустили в кількості 238 примірників. Музиканти

залишили собі 3/7 примірників, а друзям подарували 3/4 решти. Скільки примірників диска музиканти подарували друзям? Випустили - 238 пр. Залишили - ?, від 238 Подарували -?, решти 3 4​

Ответы на вопрос

Отвечает Зырянова Александра.

Ответ:

1) 238 * 3/7= 102 (примір.) - залишили собі
2) 238 - 102= 136(примір.) - решта

3) 136 * 3/4= 102 (примір.) - подарували друзям

Відповідь: музиканти залишили собі 102 примірника.

Пошаговое объяснение: