Трансляція фільму тривала 54 ха 12 с. Вона перервалася рекламою, яка зайняла 6 хв 20 с. Яка

тривалість фільму без реклами?

Ответы на вопрос

Отвечает Сидельникова Алена.

Ответ:

Тривалість фільму без реклами дорівнює 47 хв 52 с

Пошаговое объяснение:

Усього трансляція тривала 54 хв 12 с, отже переведемо увесь час у хвилини. Так як 1 хвилина - 60 сек, то 54 хв, то це буде 54 * 60 =

= 3 240 с і ще 12 сек, отже усього трансляція тривала

3 240 с + 12 с = 3 252 с.

Аналогічно, переведемо час реклами у секунди, то 6 хвилин у секундах це 6 * 60 = 360 с і ще 20 с, отже усього

360 + 20 = 380 с.

Час показу:

Реклама + Фільм = Уся трансляція

380 с + Фільм = 3 252 с

Фільм = 3 252 с - 380 с = 2 872 с

Так як 1 хвилина - 60 сек, то знайдемо яку цілу кількість хвилин йже фільм, тобто необхідно знайти цілу частину числа  2 872 с / 60 c =

= 47 хв цілих.

Тепер знайдемо скільки ще секунд йшов фільм:

2 872 с - 47 хв * 60 c = 2 872 с - 2820 = 52 с

Тоді фільм йшов 47 хв 52 с або 2 872 с.

#SPJ1