в магазин привезли 250кг яблук та продали їх за три дні за 1 день продали 35% яблук, за 2 день 55%

скільки кг яблук залишилося продати за 3 день?

Ответы на вопрос

Отвечает Нарханов Диаз.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 250*0,35=87,5(кг)-продали 1 дня

2)250*0,55=137,5(кг)-продали 2 дня

3) 87,5+137,5=225(кг)-продали за два дні

4)250 - 225 = 25(кг)

відповідь: залишилося продати 25кг яблук