Турист за першу годину своеї подорожі пройшов 4,7км.Скільки кілометрів він пройшов за другу годину,

якщо в середньому за годину він проходив 4,5км?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

(4,7+х):2=4,5

4,7+х=9

х=9-4.7

х=4.3 км пройшов за другу годину

Пошаговое объяснение:

..........................