турист за першу годину своєї подорожі пройшов 4,7км.Скільки кілометрів він пройшов за другу

годину,якщо в середньому за годину він проходив 4,5км?

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Вова.
Пусть за второй час пройдено х км, тогда
 \frac{4,7+x}{2}=4,5\\\\4,7+x=2*4,5\\4,7+x=9\\x=9-4,7\\x=4,3

Итак, за второй час пройдено 4,3 км