з одного міста в протилежних напрямках одночасно виїхали два велосипедиста.швидкість одного з них

дорівнює 9,8 км/год,що на 2,6 км/год менше,ніж швидкість другого.яка відстань буде між ними через 2,15 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Кардаш Игорь.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V 1 = 9.8км/час

V 2 = 9.8+2.6 = 12.4 км/час

V = 12.4 +9,8 = 22,2 км/час - скорость отдаления

V = S/t

S = Vt = 22.2 *2.15 = 47.73 км