На один самоскид навантажили 2 1/3ц зерна, а на другий - на 1 3/4 ц більше. Скільки центнерів зерна

навантажи- ли на обидва самоскиди? СРОЧНОО​

Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертная Кристина.

Відповідь:Для знаходження загальної кількості зерна, яке було навантажено на обидва самоскиди, спочатку знайдемо кількість зерна, яку навантажили на кожен із них.

На перший самоскид навантажили 2 1/3 ц зерна. Щоб знайти цільне число центнерів, спершу перетворимо змішану дріб на неправильний дріб:

2 1/3 ц = (2 * 3 + 1) / 3 ц = 7/3 ц

На другий самоскид навантажили на 1 3/4 ц більше. Тобто, це більше ніж на перший самоскид на 7/3 ц. Щоб знайти кількість центнерів для другого самоскиду, додамо це значення до кількості на першому самоскиді:

7/3 ц + 7/3 ц = 14/3 ц

Тепер ми знаємо, що на другий самоскид навантажено 14/3 ц зерна.

Для знаходження загальної кількості зерна на обидва самоскиди, додамо кількість зерна на першому та другому самоскиді:

7/3 ц + 14/3 ц = 21/3 ц = 7 ц

Отже, на обидва самоскиди навантажено 7 центнерів зерна.

Покрокове пояснення:постав коронку будь ласка