м'ясо під час варіння втрачає 35% своєї маси Скільки потрібно взяти сирого м'яса щоб приготувати 65

порцій вареного по 125г​

Ответы на вопрос

Отвечает Неред Людмила.

100-35=65%- м'яса залишається після варіння

125г - 65%

x - 100%

х=(125*100)/65=192 г- сирого м'яса на одну порцію

192*65=12480 г

Відповідь: потрібно 12480 г сирого м'яса