Задача Пасічник розлив 65 л меду в однакову кількість дволітрових і трилітрових банок. Скільки

літрів меду він налив у дволітрові банки і скільки - у трилітрові?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 + 3 = 5 л меду  в дволітровій і трилітровій банкі разом

65 : 5 = 13 банок всього

13 * 2 = 26 л меду у дволітрових  банках

13 * 3 = 39 л меду  у трилітрових банках