160л безевого соку розлили у дволітрові і трилітрові банки дволітрових банок було 50. Скільки було

трилітрових банок березового соку.

Ответы на вопрос

Отвечает Матішинець Анастасія.

20 банок

50*2л=100литров

160-100=60

60÷3=20