2. Склади i запиши рівняння. Розв'яжи його. Зроби перевірку. Добуток невідомого числа й числа 53

дорівнює сумі чисел 2784 і 1668.

Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогач Лизонька.
Х·53=2784+1668
Х·53=4452
Х=4452:53
Х=84
84·53=4452