з двох станцій відстань між якими дорівнює 24 км, одночастно в одному напрямку війшли два поїзди .

Попереду йшов поїзд зі швидкістью 58 км/год а позаду зі швидкістью 64 км/год. Через скільки годин після початку руху один поїзд наздожене інший ? СРОЧНО ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Анна.
1)64-58=6(різниця швидкості поїздів)
2)24÷6=4 (год)
Відповідь:4 год.