В першій вазі було в 4 рази менше квітів, ніж у другій. Коли в першу вазу поставили ще 15 квітів,

а в другу 3 квітки, то в обох вазах квітів стало порівну. Скільки квітів було в кожній вазі спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Комова Екатерина.

                      Было          Стало

1-я ваза             х              х + 15

2-я ваза           4х             4х + 3

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

4х + 3 = х + 15

4х - х = 15 - 3

3х = 12

х = 12 : 3

х = 4 (цветка) - было в первой вазе

4х = 4 · 4 = 16 (цветов) - было по второй вазе

Ответ: 4 цветка и 16 цветов.