До частки чисел 584430 і 726 додати добуток чисел 5604×34​


Ответы на вопрос

Отвечает Актуганова Зарина.

Ответ:

191341

Пошаговое объяснение:

584430/726=805

5604×34=190536

805+190536=191341

Отвечает Ревера Влад.

Ответ:

Буде 191341

Пошаговое объяснение:

Складаємо приклад —

(584430 ÷ 726) + (5604 × 34), і вирішуємо його —

805 + 190536 = 191341

Сподіваюсь, усе правильно і зрозуміло