Як розв'язати? Власна швидкість яхти 19 Км/год, а швидкість течії ріки 3 Км/год. Який шлях подолає

яха за 3 години, якщо рухатиметься проти течії ріки?

Ответы на вопрос

Отвечает Хиленко Ира.
1)19-3=16(км/год) - швидкість яхти, яка рухається проти течії
2)16*3=48(км)
Відповідь: 48 км подолала яхта за 3 год
Отвечает Лютов Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 19 - 3 = 16 (км/ч) - скорость яхты против течения реки

3) 16 * 3 = 48 (км) - пройдет яхта за 3 часа против течения реки

Ответ: 48 км