Розв'яжи рівняння у ÷ 3 = 5812 + 1342


Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Елена.

Ответ:

Для початку складемо праву частину рівняння.

5812+1342=7154

Отримали рівняння такого вигляду

у/3=7154

Множимо усе рівняння на 3, щоб отримати цілу невідому.

Буде у/3×3=у

а 7154×3=21462

отримали

у=21462

Відповідь: у=21462