Іринка прочитала книгу за 3 дні:першого дня--3/5 книги,другого--7/9 того,що залишилося прочитати,а

третього дня--решту,28 сторінок.Скільки сторінок у книзі?СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Ирина.

Ответ:

1-3/5=2/5 части прочитал за второй и третий дни

2/5*7/9=14/45 части прочитал за второй день

2/5-14/45=4/45 части прочитал за третий день

28:4/45 = 315 страниц в книге