Кількість кленів становить 20 процентів всіх дерев парку. А кількість каштанів становить одну сьому

частину всіх дерев парку. Скільки дерев в парку, якщо кленів на 12 більше, ніж каштанів?

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Алексей.

Ответ:

пусть всего деревьев Х

тогда каштанов 1/7Х, а кленов 1/5Х

1/7Х+12=1/5Х |*35

5х+420=7х

-2х=-420

х=210