Множення десяткових дробів Самостійна робота Варіант 21 Обчисли 143,5 * 0,1 (Звездочка ето

помножить   2) Знайди периметр і площу квадрата. сторона якого дорівнюе 2,9 см   3) Спрости вираз 0,5 у *200 і знайди його значення, якщо у - 4,6  

Ответы на вопрос

Отвечает Артамонов Илья.

Ответ:

нижче.

Пошаговое объяснение:

1)143,5×0,1=14,35

2)а=2,9см

S=а²=2,9×2,9=8,41см²

Р=а×4=2,9×4=11,6

3)0,5у×200=у×100=100у

якщо у = 4,6, то 100у = 460.