Катети прямокутного трикутника дорівнюють 6 см і 8 см . Знайдіть косинус кута прилеглого меншого

катета ​

Ответы на вопрос

Отвечает Суходольская Таня.

Ответ:6/10

Пошаговое объяснение:

Знайдемо гіпотенузу за теоремою Піфагора:а квадрат + в квадрат= с квадрат,36+64=100

гіпотенуза дорівнює корінь із 100=10

косинус=відношення прилеглої сторони до протилежної,тому косинус=6/10,можна скоротити= 3/5(Також можете перевести в десятковий дріб(0.6)