Вид двох пристаней одночасно видпливли назустрич один одному два катери .Швидкисть першого катера

18км/год , а другого на 3км/год менша.Через. Через скильки годин катери зустринуться , якщо видстань миж пристянами 99 км ?

Ответы на вопрос

Отвечает Черная Настя.
Ответ Через 3 години катери зустрінуться

Пошаговое объяснение:
1)18-3=15(км/год) пливе другий катер.
2)18+15=33(км/год)пливуть два катери.
3)99:33=3 (год)