1269. У першому ящику було 12,7 кг яблук, що ви 3,9 . більше, ніж у другому. У третьому ящику яблус

бумо чалав 5.13 кг менше, ніж у першому і другому разом. Скільки кілограмів яблук було у трьох ящиках разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вылегжанин Арсений.

Ответ:

37,87 кг у

Пошаговое объяснение:

1) 12,7-3,9=8.8(кг) мумумумумумумуму

2)8,8+12,7=21,5(кг)

3)21,5-5,13=16,37(кг)

4)21,5+16,37=37,87(кг)