Дві подружки вийшли одночасно назустріч одна одній зі своїх будинків відстань між якими 810 м вони

зустрілися через 6 хвилин, одна з дівчаток йшла зі швидкістю 60 м /хв Яка швидкість іншої дівчинки?Срочнооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Черноскутова Злата.

А ------------------------------------- 810 м ----------------------------------------- В

-----> 60 м/мин                    t = 6 мин                           ? м/мин <-----

1 способ.

1) 810 : 6 = 135 (м/мин) - скорость сближения;

2) 135 - 60 = 75 (м/мин) - скорость другой девочки.

2 способ.

1) 60 · 6 = 360 (м) - пройдёт одна девочка до встречи;

2) 810 - 360 = 450 (м) - пройдёт другая девочка до встречи;

3) 450 : 6 = 75 (м/мин) - скорость другой девочки.

Ответ: 75 м/мин.

Отвечает Бибик Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

60 * 6 = 360 м пройшла одна з дівчаток

810 - 360 = 450 м пройшла інша дівчинка

450 : 6 = 75 м/хв швидкість іншої дівчинки