Дві подружки вийшли одночасно назустріч одна одній зі своїх будинків відстань між якими 810м.Вони

зустрілися через 6хв.Одна з дівчат ішла зі швидкістю 60 м/хв.Яка швидкість іншої дівчинки?

Ответы на вопрос

Отвечает Horaz Tita.

Ответ:

75 м/хв.

Пошаговое объяснение:

1) 60• 6 = 360 м - подолала перша

2) 810-360 = 450 м - подолала друга

3) 450:6 = 75 м/хв - швидкість другої.

Отвечает Голодяев Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

60×6=360м прошла 1 девочка

810-360=450м прошла 2 девочка

450÷6=75м/хв скорость 2 девочки