Познач вираз, у якому відповідь менша, ніж найбільше одноцифрове число. А) 72÷8-49÷7; Б) 8×4-9×3;

В) (46+17):9

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврова Лиза.
A) 72:8-49:7=2 Б) 8×4-9×3=5 В) (46+17):9=7