Зведіть до найменшого спільного знаменника дроби 15/34 та 8/27


Ответы на вопрос

Отвечает Маслий Владислав.

Ответ:

405/918, 272/918

Пошаговое объяснение:

34 = 2 * 17

27 = 3 * 9

Спільного нема, тому:

15*27 / 34*27 = 405 / 918

8*34 / 34*27 = 272 / 918