СРОЧНО ПОМОГИ ДАМ 20 БАЛЛОВ!!!!!!!!!!!!!! ЕСЛИ ОТВЕТ НЕ ПО ТЕМИ ТО БАН 4. Для учнів деякого класу

придбали 54 зошити в лінійку і 81 зошит в клітинку та розділили їх між учнями порівну. Скільки учнів у цьому класі, якщо їх більше ніж 17?

Ответы на вопрос

Отвечает Kout Paul.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4 . Для розв"язання задачі необхідно знайти найбільший

  спільний дільник чисел 54  і  81 :

54 = 6*9 = 2*3³;   81 = 9² = 3⁴;  НСД( 54 ; 81 ) = 3³ = 27 .    

   В - дь :    у цьому класі  27 учнів .