8/11 ÷ 1 13/33 срочно!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Дони Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

https://mathsolver.microsoft.com/ru/algebra-cal

Це покращений калькулятор тут можна порахувати)

Отвечает Кравчук Степан.

Ответ:

\frac{8}{11} :1\frac{13}{33} = \frac{8}{11} :\frac{46}{33} =\frac{8}{11} :\frac{33}{46} =\frac{4*3}{23} =\frac{12}{23}

Пошаговое объяснение: