СРОЧНО‼️‼️‼️У музичній школі навчається 160 учнів. 30% усіх учнів грають на скрипці, 25% усіх учнів

– на фортепіано, решта – на бандурі. Скільки учнів навчаються грати на бандурі? НАПИШИ ДО ДІЙ В ЗАДАЧІ ПОЯСНЕННЯ! 1)30+25=55(%)-?2)100-55=45(%)-?3)160:100=1,6(%)-?4)1,6•45=72(%)-?Поможіть написати пояснення дам 100 В‼️‼️​

Ответы на вопрос

Отвечает Платоч Вова.

Ответ:

1) учеников, играющих на скрипке и фортепиано

2) учеников, играющих на бандурi

3)

4) учеников, играющих на бандурi

Отвечает Главатская Яна.

Ответ:

1)160-30%=48(уч)играло на скрипки

2)160-25%=25(уч)играло на фортепиано

3)160-(48+25)=87(уч)играло на бондурасе

видповидь: 48 играло на скрипке. 25играло на фортепиано. 87 играло на бондурасе