52% УСІХ УЧНІВ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ НАВЧАЮТЬСЯ ГРАТИ НА ФОРТЕПІАНО 28% НА СКРИПЦІ. скІЛЬКИ УЧНІВ

НАВЧАЮТЬСЯ ПО КЛАСУ ФОРТЕПІАНО А СКІЛЬКИ ПО КЛАСУ СКРИПКИ ЯКЩО ВСЬОГО У ШКОЛІ 25 ДІТЕЙ?

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
Так как в муз. школе всего обучается 25 детей, то это 100%, составим пропорцию:
25 - 100%
х  -  52%
х= (25*52)/100=13 (уч) - играют на фортепиано
25 - 100%
у  -  28%
у = (25*28) / 100 = 7 (уч) - играют на скрипке