серед векторів а (5;-3) b (-6;8) c(4;-3) d (-3;-5) e (√21;2) f (7; -√51) знайдіть такі що мають

рівні модулі​

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Инна.

Ответ:

знайдемо модуль кожного вектора

 |a|  =  \sqrt{ {5}^{2}  + ( { - 3})^{2} }  =  \sqrt{25 + 9}  =  \sqrt{34} \\  |b|   =  \sqrt{( { - 6})^{2}  +  {8}^{2} }  =  \sqrt{36 + 64}  =  \sqrt{100}  = 10 \\  |c|  =  \sqrt{ {4}^{2} + ( { - 3})^{2}  }  =  \sqrt{16 + 9}  =  \sqrt{25}  = 5 \\  |d|  =  \sqrt{( -  {3})^{2} + ( -  {5})^{2}  }  =  \sqrt{9 + 25} =  \sqrt{34}   \\  |e|  =  \sqrt{( { \sqrt{21} })^{2} +  {2}^{2}  }  =  \sqrt{21 + 4}  =  \sqrt{25}  = 5 \\  |f|  =  \sqrt{ {7}^{2} + ( { - \sqrt{  51}})^{2}  }  =  \sqrt{49 + 51} =  \sqrt{100}   = 10

значить вектори з рівними модулями:

a i d

b i f

c i e