Задачку помогите решить Пластуни Денис і Сергійко наливали в діжку воду . Денис за 1 хвилину

наливав 2відра води а Сергійко 1 відро води . За скільки хвилин Денис іСергійко нашили в ліжку 12 відер води якщо вони працювали з тією ж продуктивністю

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Аня.
Вони налили 12 відер за 4 хвилини
1)2+1=3 (відер) за 1 хв разом
2)12÷3=4(хв)
Отвечает Арманов Арман.

Відповідь:

В.за 4 хв

Покрокове пояснення:

2+1=3(1хв)

12:3=4