37. Решите уравнения. 1) √x = 5; - 2) √x = 0,3; 3) √x - 2 = √7 ; 4) √5x+1=1.​


Ответы на вопрос

Отвечает Куриленко Дмитрий.

1) √x = 5:

  Розв'язок: x = 5² = 25.

2) √x = 0,3:

  Розв'язок: x = (0,3)² = 0,09.

3) √x - 2 = √7:

  Розв'язок: √x = √7 + 2.

  Піднесемо обидві сторони рівняння до квадрату:

  x = (√7 + 2)² = 7 + 4√7 + 4.

4) √(5x + 1) = 1:

  Розв'язок: 5x + 1 = 1.

  Віднімемо 1 від обох сторін:

  5x = 0.

  Розділимо обидві сторони на 5:

  x = 0.

Отже, рішення рівнянь:

1) x = 25;

2) x = 0,09;

3) x = 7 + 4√7 + 4;

4) x = 0.

Отвечает Костенко Яна.

Ответ:

3(x \times 4) = 5