построй ломаную из трёх звеньев Длина первого звена 5 см длина второго 4 см длина 3 4 см Найди

длину ломаной​

Ответы на вопрос

Отвечает Кислова Снежана.

Ответ:     L = 13 см .

Пошаговое объяснение:

  Так  вааажко взяти дріт завдовжки  13 см і на столі зігнути його

так , щоб кусочки були завдовжки 5 см , 4 см і 4 см . Нарисувати

 ескіз дротини  ABCD у зошит . Ще записати

   L = AB + BC + CD = 5 + 4 + 4 = 13 ( см ) ;     L = 13 см .