Срочно!!!! Допоможіть!!! Накресли квадрат сторона якого вдвічі довша за відрізок 20 мм. Дай йому

назву. Знайди периметр цього квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Володина Виктория.

Ответ:

Сторона квадрата буде 4 см.

Периметр квадрата буде 16 см .

Пошаговое объяснение:

Накресли квадрат сторона якого вдвічі довша за відрізок 20 мм. Дай йому назву. Знайди периметр цього квадрата.

Квадрат - це прямокутник , у якого всі сторони рівні.

Знайдемо чому повинна дорівнювати сторона квадрата . Для цього переведемо мм в см .

1 см = 10 мм

20 мм = 20 : 10 = 2 см

Отже сторона квадрата ( а )  повинна бути вдвічі більша за 2 см , тобто :

а = 2 * 2 = 4 см

Сторона квадрата буде 4 см.

Накреслимо цей квадрат і позначимо його як ABCD ( рис. у вкладенні).

Периметр квадрату можна визначити за формулою:

Р = 2 * ( а + а ) = 2 * 2а = 4а

підставимо наше значення а = 4 см

Р = 4 * 4 см = 16 см

Периметр квадрата буде 16 см .