За три шапки й два шарфи заплатили 375,6 грн, а за дві шапки й три шарфи — 424,4 грн. Скільки

коштує одна шапка й один шарф окремо? Вирішити методом зрівнювання, НЕ РІВНЯННЯМ

Ответы на вопрос

Отвечает Насибов Шамиль.

Ответ:

1 шапка стоит 55,6 грн; 1 шарф стоит 104,4 грн

Пошаговое объяснение:

1) 375,6+424,4=800 (грн) - за 5 шапок и 5 шарфов

2) 800:5=160 (грн) - за одну шапку й 1 шарф

Пусть х - Шарф, у - Шапка

Выразим у через х: у=160-х

3у+2х=375,6

3*(160-х)+2х=375,6

480-3х+2х=375,6

-х=-104,4

х=104,4 (грн) - за один шарф

у=160-х=160-104,4=55,6 (грн) - за одну шапку