За три шапки й два шарфи заплатили 375,6 грн, а за дві шапки й три шарфи—424,4 грн. Скільки коштує

одна шапка й один шарф окремо СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай  одна шапка коштує - х гр, а один шарф- у гр. Складемо систему рівнянь:

{3х+2у=375,6

{2х+3у=424,4 складемо системи рівнянь

 3х+2у+2х+3у=375,6+424,4

5х+5у=800 скоротимо обидві частини на 5

х+у= 160

у= 160-х

Підставимо у перше рівняння

3х+2(160-х)=375,6

3х+320-2х= 375,6

х= 55,6 грн коштує шарф шапка

55,6+у= 160

у=160- 55,6

у= 104,4 грн коштує шарф