5. Склади вираз для розв'язання задачі та розв'яжи її. П'ять однакових блокнотів коштують 770 грн.

Дівчинка купила З такі блокноти. Скільки решти вона отримає з поданої до каси купюри номіналом 500 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Велибегов Роберт.

Выражение: 500 - 770 : 5 · 3.

1) 770 : 5 = 154 (грн.) - цена одного блокнота;

2) 154 · 3 = 462 (грн.) - стоимость трёх таких блокнотов;

3) 500 - 462 = 38 (грн.) - сдача.

Ответ: 38 грн.