4. Навесні вода у Дніпрі піднялася на 1 2/3 м, а потім ще на 2 1/6 м. Скільки метрів всього

піднялася вода? ДАЮ 30 БАЛЛОВ ПОМОГИТЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Баймағанбетова Томирис.

Ответ:

1 2/3 + 2 5/6=5/3+13/6=10/6+13/6=23/6=3 5/6(м)

Пошаговое объяснение: