Навесні вода у Дніпрі піднялася на 1 2/3 метра , а потім ще на 2 1/6 метра. На скільки метрів

збільшився рівень води у Дніпрі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина София.

Ответ:

отримаємо 5/3+13/6= 10/6+13/6=23/6