Знайди значення х:1428:х=102


Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Мария.

Ответ:

Щоб знайти значення х, потрібно розв'язати рівняння 1428 / х = 102.

Можна розв'язати це рівняння, помноживши обидві його сторони на х:

1428 = 102 * х

Тепер розділимо обидві сторони на 102:

1428 / 102 = х

Отримаємо:

14 = х

Таким чином, значення х дорівнює 14.