Розв'язати рівняння: 5-(1-(2x-5))=2023. Помогите пж даю 90 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Нурпеисова Аружан.

5-(1-(2x-5))=2023

5-1+(2x-5)=2023

4+(2x-5)=2023

2x-5=2023-4

2x-5=2019

2x=2024

x=2024/2

x=1012

Проверка:

Підставляємо x = 1012 у початкове рівняння:

5-(1-(2*1012-5))=2023

5-(1-2017)=2023

5-(-2016)=2023

5+2016=2023

2021=2023