653*. Сума чотирьох чисел дорівнює 4,2. Перші три числа відно- сяться, як 1,2:4:0,8, а четверте

число становить 0,6 від друго- го. Знайдіть перше число.​

Ответы на вопрос

Отвечает Каримова Ксения.

Ответ:

0,6

Пошаговое объяснение:

Дано:  а, b, c, d - четыре числа такие, что a+b+c+d=4,2

a:b:c=1,2 : 4 : 0,8 и d=0,6*b

Найдём: число  a

Решение:

1) a : b : c = 1,2 : 4 : 0,8 = 0,3 : 1 : 0,2  => 0,3*x, b=x, c=0,2*x

2) d=0,6*b и a+b+c+d=4,2 (по условию)

Составим уравнение:

0,3*x+x+0,2*x+0,6*x=4,2

2,1*x=4,2

x=2

3) Найдём число а:

a=0,3*x=0,3*2=0,6