2. Вершник проїхав відстань 59 км. 3 години він рухався зі швидкістю 8 км/год, а решту шляху він

подолав за 5 годин. З якою швидкістю рухався вершник протягом 5 годин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебединская Анастасия.

Ответ:

3 × 8 = 24 км

59 - 24 = 35 км

35 ÷ 5 = 7 км/год

Пошаговое объяснение:

я отучилась 4 класс

Отвечает Воротилин Кирилл.

Відповідь: 7 км/год

Покрокове пояснення:

1)8•3=24(км)- за 3 години;

2)59-24=35(км)- за 5 годин;

3)35:5=7(км/год)- зі цією швидкістю їхав вершник протягом п’яти годин;