Помогите кто то прошу . На виконання домашнього завдання Іванко витратив 2 год 30 хв, а на

заняття спортом на 45 хв менше. Знайдіть відношення часу , витраченого Іванком на заняття спортом до часу, витраченого на виконання домашнього завдання.

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Мария.

Ответ:

2 години 30 хвилин + 45 хвилин = 3 години 15 хвилин

(3×60) + 15 = 195 (хв) - Іванко витратив на спорт

2год 30 хв = (2×60)+30=150 (хв) - Іванко витратив на уроки

Щоб знайти відношення ділимо час витраченний на спорт на час витрачений на спорт

195/150=1,3