Знайти числа м та л, якщо м п = 7 : 2, а їх різниця дорівнює 65.


Ответы на вопрос

Отвечает Чернышов Александр.

Ответ:

м= 91

л=26

91-26= 65

91/26=7:2

проверяем:

91*2=182

26*7=182

182=182